Ansatte

Hanne Hamsund – Daglig leder

Daglig leder siden 2000.
Utdanning: Mellomfag i kriminologi.
hanne@ffp.no

Anne Berit Sandvik – Nestleder og seniorrådgiver

Utdanning: Kriminolog.
anneberit@ffp.no

Bente C. Grambo – Seniorrådgiver

Utdanning: Kriminolog.
bente@ffp.no

Kitty Byng – Rådgiver

Hovedansvar for FFP Ung.
Utdanning: Psykolog.
kitty@ffp.no

Marte Blakstad Lehn – Rådgiver

Utdanning: Sosionom.
marte@ffp.no 

Foziya Awol – Minoritetsrådgiver

Hovedansvar for minoritetsprosjekt.
Utdanning: Samfunnsvitenskap, og organisasjon og ledelse.
foziya@ffp.no

 

 

Nina Morseth Lauritzen  – Avdelingsleder FFP Trøndelag

Utdanning: Barnevernpedagog og familieterapeut
trondelag@ffp.no
nina@ffp.no

Anne Gro Gullvik Frøiland – Rådgiver FFP Trøndelag

Utdanning: Sosionom med fordypning i internasjonalt-  og interkulturelt arbeid, samt yogalærer.
trondelag@ffp.no
annegro@ffp.no 

Mali Anden – Rådgiver FFP Trøndelag

Utdanning: Studert pedagogikk og juss.
trondelag@ffp.no
mali@ffp.no